Прибиральника запросили в резиденцію короля Йорданії, щоб подивитися футбол

Король Абдалла II і його син дивилися матч збірної Йорданії на Кубку Азії в компанії простого прибиральника   Повідомляє Сьогодні

Простий прибиральник Халід Шома дивився другий матч збірної Йорданії на Кубку Азії з футболу в компанії короля держави Абдалла II і його сина Хусейна ібн Абдалла. Під час першого матчу збірної, Шома трудився в свою зміну в кафе. Заодно він спостерігав за грою національної збірної з-за скла. Хоча на вулиці було холодно і йшов дощ, прибиральник не міг дозволити собі зайти в заклад і подивитися зустріч. Хтось сфотографував цю ситуацію і виклав знімок у соціальні мережі.

Це зображення побачив король Йорданії, і воно торкнуло главу держави до глибини душі. Абдалла II вирішив покликати Халіда до своєї резиденції, щоб разом з ним подивитися футбол. Національна команда порадувала своїх уболівальників другою перемогою на турнірі. Цього разу підопічні Витала Боркелманса завдали поразки збірній Сирії з рахунком 2:0.

“Я насолоджувався грою з моїм братом Халідом Шома”, – написав у своєму Instagram син принца Йорданії, який теж насолоджувався грою в компанії простого працівника. Фото в соціальній мережі зібрало понад 120 тисяч “лайків” менш ніж за добу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App