“Ювентус” встановив рекорд в Кубку Італії

Туринський клуб 12 раз поспіль вийшов у чвертьфінал турніру   Повідомляє Сьогодні

У суботу в Болоньї відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Італії між “Болоньєю” і “Ювентусом”. Зустріч пройшла на стадіоні “Ренато ДальАра” і завершилася перемогою гостей з рахунком – 2: 0.

Ця перемога дозволила Туріну вийти в чвертьфінал турніру в 12-й раз поспіль, що є рекордом Кубка Італії.

Нагадаємо, “Ювентус” є володарем 4 останніх Кубків Італії.У чвертьфіналі турніру команда Массіміліано Аллегрі зіграє з переможцем матчу “Аталанта” – “Кальярі”, який відбудеться 14 січня.

Нагадаємо, що “Ювентус” подав апеляцію, щоб позбавити міланський “Інтер” звання чемпіона Італії сезону-2005/06. Відзначається, що ця скарга далеко не перша, але минулі спроби залишилися безуспішними. У 2006 році “Ювентус”, який завоював чемпіонський титул, був позбавлений його через договірні матчі і відправлений до Серії B, а з зайняв друге місце “Мілана” зняли 44 очка. Таким чином, чемпіоном став “Інтер”, що фінішував третім.