У футболіста “Чорноморця” вкрали багато золотих виробів, гроші і норкову шубу

Квартиру Миколу Іщенка пограбували поки він був з сім’єю на відпочинок   Повідомляє “Сьогодні

Жертвою столичних домушників став футболіст одеського “Чорноморця” 35-річний Микола Іщенко. За інформацією джерел в правоохоронних органах, заяву від футболіста надійшло в поліцію 12 січня. Як з’ясувалося “зоряну” квартиру на бульварі Лесі Українки, 7 Б в Києві обнесли ще в новорічні свята. Потерпілий з сім’єю був відсутній вдома з 25 грудня по 12 січня.

Повернувшись додому в минулу суботу близько 19.00 Іщенко і виявив, що домушники розкрили квартиру. Всередині було все перевернуто з ніг на голову.

Після приїзду слідчо-оперативної групи поліції з’ясувалося, що замки не ламали, а розкрили шляхом підбору ключа. У сім’ї футболіста пропали дорогі ноутбук і два планшета, золоте кільце з діамантами, золоті сережки з діамантами, золотий кулон, золотий годинник з діамантами, норкова шуба, ключі від осередку в банку і гроші – 6 200 доларів США та 7 000 гривен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App