Іспанський нападник буде заробляти в “Динамо” у вісім разів більше

Фран Соль вже сьогодні може стати гравцем українського клубу   Повідомляє Сьогодні

Форвард “Віллема-ІІ” Фран Соль все ближче до київського “Динамо”, повідомляє Brabants Dagblad. Вчора іспанець повинен був прибути в столицю України, а на сьогодні запланований медогляд, після чого сторони підпишуть п’ятирічний контракт. Трансфер Соля обійдеться “Динамо” приблизно в 3,5 мільйона євро.

За інформацією джерела, 26-річний іспанський нападник буде заробляти в “Динамо” близько 1 мільйона євро на рік, що істотно вище, ніж в попередньому клубі. Відзначається, що в Голландії оклад Соля був лише 10 тисяч євро на місяць.

До речі, 11 січня “Динамо” вийшло з відпустки. Традиційно, в перші кілька робочих днів, перед відльотом на збір до Іспанії, футболісти проходять планове медичне обстеження. Нагадаємо, перший тренувальний збір розпочнеться в неділю, 13 січня. “Динамо” відправиться в Іспанію, де протягом двох тижнів проведе три контрольні зустрічі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App