“Ворскла” уклала контракт з двома балканцями

Полтавський клуб посилили півзахисники Едін Шехіч і Тодор Петрович   Повідомляє Сьогодні

Полтавська “Ворскла” сьогодні оголосила про підписання контракту з двома футболістами. Це 23-річний атакуючий півзахисник Едін Шехіч, уродженець Боснії і Герцеговини з хорватським паспортом і ще один хавбек-універсал, старший на рік за свого колегу, серб Тодор Петрович. Кількох днів перебування в тренувальному таборі ворсклян вистачило тренерам і футболістам для того, щоб зрозуміти, що це співробітництво має стати взаємно корисним. Терміни дії контрактів не розголошуються.

Шехіч зі своїм НК “Загреб” пройшов шлях від юніорів до головної команди і потрапив на олівець скаутів сплітського “Хайдука”, після чого ще на правах оренди грав за словенський “Рудар” з міста Велення. Має досвід виступів за збірні Боснії і Герцеговини U-18 і U-21.

Петрович виступав у складі сербських футбольних клубів “Вождовац”, “Сопот” та “Земун”. Має досвід гри в Іспанії, де захищав кольори команди “Херес”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App