Роналду кличе Марсело в “Ювентус”

За даними іспанських ЗМІ, лідер атак туринського «Ювентуса» Кріштіану Роналду запрошує до себе в клуб бразильського захисника мадридського «Реала» Марсело.

Згідно з наявною інформацією, іменитий португалець дуже хоче бачити в «Старій сеньйорі» свого колишнього партнера по «королівському» клубу. Стверджується, що між гравцями зберігаються теплі дружні стосунки і вони постійно знаходяться в контакті. У зв’язку з цим повідомляється, що Роналду схиляє Марсело до переходу в «Ювентус».

Однак, «Реал» не збирається продавати свого захисника, але його бажання покинути клуб може істотно змінити ситуацію, – пишуть джерела. Відзначається, що 30-річний виконавець раніше не раз заявляв про те, що хоче завершити футбольну кар’єру в мадридському клубі, але останнім часом гравець змінив свою позицію.

Нагадаємо, що трудовий договір Марсело зі «вершковими» розрахований до середини 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App