У німецького клубу не вистачає грошей, щоб купити Хачеріді

Український захисник хоче грати, а ПАОК не надає йому такої можливості   Повідомляє Сьогодні

Агент захисника ПАОКа Євгена Хачеріді Іван Пироженко прокоментував можливий трансфер гравця. Раніше повідомлялося, що українець не задоволений своїм становищем у грецькому клубі і має намір змінити місце роботи. У ЗМІ з’явилися чутки, що Євген Хачеріді може повернутися в “Динамо.

“Наразі Євген Хачеріді – гравець ПАОКа. Якщо ми знайдемо таку пропозицію, яка влаштує і клуб, і гравця, то розглядатимемо опцію трансферу. Інтерес з боку інших клубів є. Питання постає про гроші – те, що хоче ПАОК, і умови Жені. Незабаром буде видно. Ми працюємо над трансфером.

Він хоче грати, а ПАОК не надає йому таких шансів. Тому ми шукаємо клуб, в якому він насамперед гратиме. Яка це буде країна і клуб, подивимося. Інтерес з Німеччини? Так, він є, але від команди, яка не може сплатити стільки, скільки хоче ПАОК. Це просто інтерес, справа навіть не дійшла до переговорів. Це чутки”, – розповів Пироженко.

У поточному сезоні Хачеріді провів за ПАОК лише 11 матчів. У його пасиві три жовтих картки і одне вилучення – Хачеріді заробив червону картку в матчі Ліги Європи проти лондонського Челсі вже на сьомій хвилині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App