У Росії порушили кримінальну справу про розкрадання 742 мільйонів при підготовці до ЧС-2018

Ці гроші повинні були піти на будівництво арени в Калінінграді   Повідомляє Сьогодні

У Росії порушили справу на виконуючого обов’язки директора ЦКУ Калінінградської області “Регіональне врядування замовника капітального будівництва” Аміра Кушхова і провідного інженера з нагляду за будівництвом Сергія Трибунського за звинуваченням у розкраданні 752 мільйонів рублів з будівництва стадіону до ЧС-2018 в Калінінграді.

За версією слідства, Кушхов і Трибунський вступили в змову з учасниками злочинного співтовариства ТОВ “Група “Сума”, створеного братами Магомедовими, з метою вчинення викрадання бюджетних коштів, виділених на виконання робіт з підготовки стадіону в Калінінграді. Після затвердження обвинувального висновку кримінальну справу направлено в центральний районний суд міста Калінінграда для розгляду по суті. Щодо решти фігурантів справи ведеться розслідування.

Стадіон “Калінінград”

Відкрито в 2018 році

Місткість 35 016 глядачів
  • Стадіон був спеціально побудований для проведення матчів чемпіонату світу з футболу 2018 року і обійшовся Росії в 17,75 мільярда рублів.

 

  • В основу проекту лягла концепція “Альянц Арени” – домашньої арени мюнхенської “Баварії”, але місткість стадіону зменшена більш, ніж в два рази.

 

  • Калінінград прийняв чотири матчі групового етапу ЧС-2018. Після завершення мундіалю арена стала домом для місцевої “Балтики”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App