Рятувальники знайшли уламки літака, на якому летів футболіст “Кардіффа”

Уламки літака Еміліано Сала знайшли рятувальники – вони розглядають чотири версії події  Повідомляє Сьогодні

Над Нормандськими островами тривають пошуки зниклого літака, на якому летів аргентинський футболіст Еміліано Сала. Офіцер авіаційного пошуку Джон Фітцджеральд, який очолює операцію з пошуку зниклого літака, розповів про результати роботи. Рятувальники вже обстежили область в 2991 квадратний кілометр. Пізніше поліцейські виступили із заявою, де йшлося про те, що, якщо літак дійсно приземлився в воду, шанси на виживання на цьому етапі мінімальні.

“Мені повідомили, що в морі були знайдені подушка, яскраво-оранжевий предмет, коробка і безліч елементів білого кольору, що плавають поруч із зігнутим шматком металу”, – наводить слова офіцера RMC.

Фітцджеральд повідомив, що на місце виявлення уламків спрямований рятувальний човен.

Раніше поліція острова Гернсі опублікувала чотири припущення, які беруться до уваги під час координації пошукових робіт. При цьому пріоритет віддається третьому.

  • Перше: вони десь приземлилися, але не виходять на зв’язок.
  • Друге: вони приводнилися, їх підібрав корабель, який проходив повз, але вони не виходять на зв’язок.
  • Третє: вони приводнилися і скористалися рятувальним плотом, який, як ми знаємо, був на борту.
  • Четверте: літак впав у воду, вони опинилися у воді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App