Літак із футболістом “Кардіффа” міг впасти у воду цілим – експерт

Еміліано Сала загинув через падіння літака у воду, причиною могло стати обмерзання крил, а також проблеми пілота з посадкою   Повідомляє Сьогодні

Пілот літака, на якому летів футболіст “Кардіфф Сіті” Еміліано Сала, мав проблеми з посадкою. Легкомоторний літак пропав у момент перельоту з Нанта (Франція) в Кардіфф (Англія). Зв’язок з пілотом обірвався, коли той пролітав над протокою Ла-Манш.

При посадці в Нанті у пілота виникли проблеми з посадкою, він зізнався, що призабув, як працювати з ILS (системою забезпечення посадки за приладами). Про це льотчик повідомив у своєму Facebook, а також написав: “Готовий посперечатися: краще летіти трохи вище, ніж летіти нижче”. Мабуть, мова йшла про те, що летіти вище глісади краще, ніж нижче.Також названа ще одна ймовірна версія зникнення літака. За інформацією The Sun, причиною пропажі легкомоторного повітряного судна могло стати обмерзання крил. Як інформує експерт в галузі авіації, тряска, про яку повідомляв гравець, і те, що літак розвалюється, свідчить про обмерзання крил. “Цілком ймовірно, що літак впав у воду цілим, в іншому випадку уламки були б швидко знайдені”, – зазначив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App