Тьєррі Анрі відсторонений від обов’язків тренера “Монако”

Остаточне рішення щодо майбутнього фахівця буде прийнято пізніше   Повідомляє Сьогодні

24 сiчня “Монако” виступив з офіційною заявою, в якій повідомляється про те, що клуб відсторонив головного тренера команди Тьєррі Анрі від виконання обов’язків. Остаточне рішення щодо майбутнього фахівця буде прийнято пізніше.

Найближче тренування, яке відбудеться 25 січня, “Монако” проведе під керівництвом Франка Пассі, помічника Анрі.

Сьогодні стало відомо, що Анрі відсторонив ряд гравців від роботи з командою за те, що ті більше думають про своє майбутнє, ніж про футбол і успіху команди.

У чемпіонаті Франції “Монако” після 21 туру з 15 очками перебуває в зоні вильоту, займаючи 19-е місце в турнірній таблиці. Анрі очолив команду 13 жовтня 2018 року, змінивши на цій посаді відправленого у відставку Леонарду Жардіма. Контракт Анрі з монегасками розрахований до червня 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App