Джанні Інфантіно залишиться на посаді президента ФІФА

196 національних асоціацій підтримують чинного главу світового футболу   Повідомляє Сьогодні

Президент Міжнародної федерації футболу Джанні Інфантіно не зіткнеться з серйозною конкуренцією на майбутніх виборах глави організації. Як повідомляє Financial Times, Інфантіно отримав 196 листів підтримки від національних асоціацій членів ФІФА.

Єдиним можливим суперником Інфантіно вважається колишній футболіст Рамон Вега. При цьому йому для участі у виборах ще потрібно заручитися підтримкою п’яти федерацій.

Вибори глави ФІФА на новий трирічний термін відбудуться 5 червня на конгресі організації в Парижі. Крайнім терміном висунення кандидатур є 5 лютого.Нагадаємо, що Джанні Інфантіно став президентом ФІФА в лютому 2016 року. У виборах брали участь п’ять кандидатів: принц Йорданії Алі бін Аль-Хуссейн, генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно, президент Азіатської конфедерації футболу шейх Салман бін Ібрагім Аль-Халіфа, колишній заступник генерального секретаря ФІФА Жером Шампань і південноафриканець Токіо Севаль.

У 1-му турі голоси розподілилися так: за Інфантіно – 88 федерацій, за шейха Салмана – 85, за принца Алі – 27 і за Шампань – 7. Севаль раніше зняв свою кандидатуру з виборів.

У другому турі за Інфантіно проголосувало 115 федерацій, за Салмана – 88, за принца Алі – 4, за Шампань – 0.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App