“ПСЖ” зазнав першої поразки в чемпіонаті Франції

Парижани в гостях поступилися “Ліону”, першими відкривши рахунок   Повідомляє Сьогодні

У 23 турі чемпіонату Франції “Парі Сен-Жермен” зазнав першої поразки в сезоні. В гостях парижани поступилися “Ліону” – 1: 2. “ПСЖ” відкрив рахунок вже на 7-й хвилині після точного удару Анхеля Ді Марії. Але на 33-й хвилині Мусса Дембеле зрівняв рахунок, а на 49-й Набіл Фекір реалізував пенальті.

Треба сказати, що “ПСЖ” грав без свого лідера. Минулого тижня в матчі Кубка Франції Неймар отримав перелом плеснової кістки на нозі і пропустить більше двох місяців.