“Шахтар” розгромив “Ботєв” в товариському матчі

У ворота болгарської команди “гірники” забили шість м’ячів   Повідомляє Сьогодні

Сьогодні донецький “Шахтар” провів свій черговий контрольний поєдинок на зборах в Туреччині. Суперником донецької команди став болгарський “Ботєв”.

П’ята команда Болгарії не змогла чинити гідного опору чемпіону України та була розгромлена “Шахтарем”. Початок розгрому поклав Андрій Тотовіцкій, який відзначився дублем за 4 хвилини. Перший тайм закінчився з рахунком 2: 0 на користь “гірників”, але вже на старті другого тайму болгари скористалися помилкою захисників “Шахтаря” і скоротили рахунок до мінімуму.

Подальший розвиток подій не надав сумніватися в перевазі команди Фонсекі – ще чотири рази м’яч влітав у сітку воріт суперника донецької команди.

“Шахтар” – “Ботєв” – 6:1

“Шахтар”: Трубін, Бутко, Бондар, Малишев (Степаненко 75), Матвієнко, Чоботенко, Соломон (Сікан 68), Марлос (Фернандо 59), Майкон, Тотовіцкій, Кайоде.

ГолиТотовіцкій (33, 37), Бутко (51), Кайоде (54, 87), Майкон (71) – Марін (47).