Літак з футболістом міг впасти через дезорієнтацію пілота: версія експерта

Експерт назвав ще одну можливу причину, з якої легкий літак з Еміліано Сала на борту зазнав аварії в ніч на 22 січня   Повідомляє Сьогодні

Пілот Хуан дель Азар назвав ще одну ймовірну причину аварії літака аргентинського футболіста Еміліано Сала. Експерт вважає, що причиною аварії легкомоторного літака могла стати просторова дезорієнтація пілота.

“На даний момент ми можемо лише припускати, що сталося, спираючись на дані, опубліковані в пресі. Але все вказує на те, що пілот був не готовий літати в умовах, які були тієї ночі. Ми знаємо, що він запросив спуск на проходження Гернсі. Я літав за цим маршрутом мінімум 400 разів. У ньому немає нічого особливо складного. Тут могла виникнути проблема під час проходження крізь хмари. В такому випадку виникають труднощі в керуванні літаком на основі датчиків і пілот страждає від так званої просторової дезорієнтації. Тоді тіло посилає помилкові сигнали. Воно говорить вам, що літак піднімається, а він насправді падає, і навпаки “, – наводить слова пілота Clarin.

Нагадаємо, що рятувальники почали операцію з витягання тіла на місці катастрофи літака. Про це поінформував представник Британського відділення розслідування авіаційних подій (AAIB). “Ми намагаємося витягнути тіло. Якщо все пройде успішно, ми розглянемо можливість вилучення уламків літака”, – заявив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App