Суперник України за відбором на Євро-2020 назвав ім’я нового головного тренера

2008, 2011 і 2012 років Вальдас Урбонас визнавався найкращим тренером Литви   Повідомляє Сьогодні

Литовська федерація футболу (ЛФФ) офіційно повідомила, що головним тренером національної збірної Литви став Вальдас Урбонас. 51-річний фахівець розпочав тренерську кар’єру 2003 року. Першим клубом, де Урбонас працював як головний тренер 2008 року, став “Екранас” з Паневежиса. З ним Вальдас виграв п’ять чемпіонських титулів.

2008, 2011 і 2012 років визнавався найкращим тренером Литви. З червня минулого року очолював опір вільнюського “Жальгіріса”, але офіційно покинув його в п’ятницю. Крім того, в тренерській кар’єрі фахівця числяться литовський “Тракай” і латвійський “Спартак”. Вальдас Урбонас буде офіційно представлений ЗМІ на прес-конференції у вівторок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App