Новачок “Шахтаря” потрапив до символічної збірної Кубка Америки

Маркос Антоніо зі збірною Бразилії посів п’яте місце в молодіжному континентальному чемпіонаті   Повідомляє Сьогодні

Новачок донецького “Шахтаря” Маркос Антоніо потрапив до символічної збірної молодіжного Кубка Америки-2019, який завершився в Чилі.

Півзахисник провів 9 поєдинків на турнірі, в яких відзначився двома результативними передачами і був гравцем з найбільшою кількістю передач (517), а також пасів на протилежній половині поля (258) і торкань м’яча (716).

Переможцем турніру вперше в історії стала збірна Еквадору. Бразилія посіла п’яте місце.

Маркос Антоніо єдиний гравець збірної Бразилії, який увійшов до символічної збірної турніру.

“Своєю манерою гри Маркос Антоніо чимось нагадує Фреда: володіє якісним і своєчасним пасом, але, якщо потрібно, може і сам протягнути м’яч вперед, через дріблінг, має відмінну стартову швидкість, діє з великою інтенсивністю, швидко приймає рішення”, – поділилося з “Сегодня” джерело видання серед селекціонерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App