Перша поразка Сульшера: “МЮ” всуху поступився “ПСЖ” в Лізі чемпіонів (відео)

“ПСЖ” з рахунком 2: 0 обіграв “Манчестер Юнайтед” на виїзді в першому матчі 1/8 фіналу ЛЧ   Повідомляє Сьогодні

Ось і перервалася неймовірна безпрограшна серія тренера “Манчестер Юнайтед” Уле-Гуннар Сульшера. Футболісти французького “ПСЖ” в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів обіграли англійський клуб. Зустріч в Манчестері завершилася з рахунком 2: 0. Голи в другому таймі забили Преснель Кімпембе (53-тя хвилина) і Кіліан Мбаппе (60). На 89-й хвилині у складі господарів був видалений Поль Погба, який отримав другу жовту картку. Зустріч у відповідь у Парижі пройде 6 березня.

Сульшер був призначений виконуючим обов’язки головного тренера “Манчестер Юнайтед” в грудні після відставки Жозе Моурінью. Після призначення норвежця “Юнайтед” виграв десять матчів і один зіграв внічию, в цілому серія без поразок тривала 53 дні.