“Тоттенхем” розгромив “Боруссію” у Лізі чемпіонів (відео)

Лондонці забили три голи дортмундцям у другому таймі   Повідомляє Сьогодні

Лондонський “Тоттенхем” зробив солідний заділ для виходу в чвертьфінал Ліги чемпіонів. На своєму полі “Шпори” розгромили дортмундську “Боруссію” – 3: 0.

У першому таймі краще на поле виглядали гості. І якби не чудо-сейв Льоріса пішов би на перерву Дортмунд з перевагою в рахунку. У самому кінці першого таймі запаскудили метрів з трьох головою пробивав, але голкіпер господарів в неймовірному стрибку зупинив м’яч на лінії воріт.

А як тільки почався другий тайм “Тоттенхем” вийшов вперед. Вертонген зряче закинув з флангу в центр штрафного на набігаючого Сона і той в дотик відправив м’яч у сітку. А в кінці матчу вже схожу передачу отримав сам Вертонген і подвоїв перевагу лондонців. А третій м’яч забив одразу ж після виходу на заміну Льоренте. Він спритнішим за всіх зіграв у воротарському після подачі з кутового.