“Ман Сіті” виплатить компенсацію жертвам тренерів-педофілів

Клуб проводить розслідування, щоб встановити масштаби сексуального насильства над неповнолітніми   Повідомляє Сьогодні

Англійський “Манчестер Сіті” надасть матеріальну допомогу жертвам сексуального насильства, які постраждали від дій працівників системи клубу.

З листопада 2016- го футбольний клуб проводить власне розслідування, яке спрямоване на встановлення масштабів сексуального насильства над неповнолітніми в стінах “Манчестер Сіті” з боку тренера Баррі Беннелла та інших осіб з 1964 року по теперішній час. В ході розслідування також з’явилися подробиці про злочини подібного характеру з боку Джона Брума.У заяві наголошується, що всі деталі “Манчестер Сіті” не може розкрити за законом. Проте керівництво клубу має намір надати допомогу тим, хто постраждав від педофілів. В “Манчестер Сіті” вже знають про майже 40 жертв. Керівництво готове виплатити кожному компенсацію, яке обчислюється шестизначною сумою.

Беннелл працював тренером юнацьких команд в “Сіті” і іншому клубі “Крю Олександра”. У 2018-му фахівець був засуджений за 43 епізоди сексуального насильства по відношенню до 12 колишніх підопічних. Він був засуджений до 31 року тюремного ув’язнення, після чого про наругу з його боку заявили ще 86 осіб.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App