“Ворсклу” переслідують невдачі: команді загрожує заборона на трансфери

Полтавський клуб заборгував своєму колишньому футболістові і не поспішає виплачувати борг   Повідомляє Сьогодні

Екс-форвард донецького “Шахтаря” Артур Загорулько хоче стягнути борги з заробітної плати, які існують перед ним у полтавської “Ворскли”. За полтавчан нападник виступав на правах оренди з донецького клубу з літа 2016 року по кінець 2017-го.

26-річний Загорулько вже звернувся за юридичною допомогою і підтримкою до Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів. Заходи з досудового врегулювання спору між Загорульком і “Ворсклою” були футболістом вичерпані, через що він збирається стягнути борги в примусовому порядку.

За результатами звернення та вивчення документальних матеріалів, організація допомогла гравцеві в підготовці та направленні відповідних документів до Палати з вирішення спорів ФФУ.

В результаті розгляду справи, палатою прийнято рішення про задоволення вимог футболіста, яке в свою чергу може мати для “Ворскли” негативні наслідки у вигляді заборони реєстрації будь-яких нових футболістів, в разі відсутності відповідного розрахунку з Артуром Загорульком.

Останнім клубом Артура Загорулька був Винниківський “Рух”. З початку нинішнього року футболіст перебуває в статусі вільного агента.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App