Маленький фанат “Ліверпуля” з розбитим носом зустрів “принца Єгипту”

Дуже кумедна історія з СалахомПовідомляє Сьогодні

Після матчу чемпіонату Англії трапився дуже цікавий епізод за участі футболіста “Ліверпуля” Мохаммеда Салаха і маленького фаната “червоних”.

Два уболівальники Луїс з Айзеком чекали своїх улюбленців і 10 серпня, коли сталося непередбачене. Хлопці побачили, як з бази виїжджав Bentley з Мохаммедом Салахом – нападником “Ліверпуля”, і побігли поруч з машиною, розмахуючи руками і намагаючись привернути увагу футболіста.

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<ins class="adsbygoogle"
   style="display:block; text-align:center;"
   data-ad-layout="in-article"
   data-ad-format="fluid"
   data-ad-client="ca-pub-8356441171427752"
   data-ad-slot="7905600986"></ins>
<script>
   (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>

@MoSalah thank you for coming back to check on my boys after Louis KO’d himself trying to get a wave! He loves you so much and the pain went away instantly when you came to give them a hug. A nose reset worth well worth it he said. You are a top man and a true gent! #EgyptianKing pic.twitter.com/wrmHc4vxB9— Joe Cooper 🐺 (@joecooper93) 10 серпня 2019 р.


Маленький футбольний фанат з Англії був страшенно радий побачити машину з Мо Салахом і помчав до неї, але вдарився об ліхтарний стовп і навіть втратив свідомість. Салах вибачався перед сім’єю і сфотографувався на пам’ять з Луїсом і Айзеком. Після цього молодшого Фаулера відвезли в лікарню.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App