“Десна” вперше продала гравця в європейський клуб

Артем Фаворов підписав контракт з угорським клубом, який рветься в єврокубки Повідомляє Сьогодні

Сьогодні, 3 січня, футбольний клуб “Десна” здійснив першу офіційну продаж свого гравця в європейський клуб – півзахисник Артем Фаворов перейшов до складу ФК “Академія Пушкаша” .


“В “Десні “дійсно класний колектив і прекрасна атмосфера. Тому мені не просто залишати команду, яка, по суті, стала рідною, – заявив Артем. – Але прийшов час рухатися далі, і даний трансфер є позитивним як для мене, так і для клубу. Було дуже добре грати в одній команді з рідним братом. А в Будапешт я, звичайно, їжу з найближчими людьми – з дружиною і сином. Дякую моїм батькам і брату за підтримку!
І у мене вже є нова, маленька, футбольна мрія. Я сподіваюся, що мій новий клуб завоює право участі в єврокубках і там же за підсумками сезону виявиться і “Десна”. І вже в рамках Ліги Європи я вийду на поле стадіону імені Гагаріна в Чернігові”.

Відзначимо, що новий клуб Артема Фаворова після 16 турів займає четверте місце в чемпіонаті Угорщини. Від лідера “Академія Пушкаша” відстає на 11 очок, а від третього місця, яке гарантує участь в Лізі Європи – на 3 пункти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App