Футболіст збірної Росії закрутив роман з 17-річною онукою Єльцина

Нападник “Локомотива” опублікував кілька спільних фото з Марією Юмашевою Повідомляє Сьогодні

Футболіст збірної Росії і “Локомотива” Федір Смолов, судячи з усього, зустрічається з 17-річною онукою першого президента Росії Бориса Єльцина. Чутки про роман 29-річного нападника з юною Марією Юмашевою з’явилися після того, як дівчина почала публікувати коментарі до публікацій Смолова в Instagram.

А 3 січня Смолов опублікував в сторіс Instagram спільну фотографію з Марією. На знімку дівчина притискається до Смолова.

Крім того, Смолов виклав в Instagram фотографію з відпочинку з друзями. На цьому знімку Юмашева обіймає Федора:

Дівчина народилася в 2002 році в Лондоні в родині молодшої дочки Бориса Єльцина – Тетяни Юмашева і Валентина Юмашева. Марія все життя живе за кордоном. Досконало володіє англійською та французькою мовами. Навчалася в приватній школі, займалася балетом і музикою. Також захоплювалася тенісом, плаванням, верховою їздою, живописом і брала уроки вокалу. Смолов два роки (2013-2015) був одружений з телеведучою і моделлю Вікторією Лопирьовою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App