За перемогу над “Динамо” футболісти “Десни” отримали по 100 000, за “Зорю” обіцяли вдвічі більше

А в луганського клубу борги з зарплати за три місяці Повідомляє ‘Сьогодні

Журналіст Олег Ящук в ефірі програми “Футбольний формат” розповів про розмір преміальних для футболістів чернігівської “Десни” за перемогу над київським “Динамо”з рахунком 3:2 в чемпіонаті України. А в останньому турі динамівці поступилися “Колосу”, і ця поразка стала останньою на посту столичного клубу для тренера “біло-синіх” Олексія Михайличенка.


“У “Десні” ображалися на наш інсайд, що вони отримали за перемогу над “Динамо” кожен по 100 тисяч гривень. Знаю, що за перемогу над “Зорею” обіцяли ще більші преміальні – майже в два рази більше кожному гравцеві, який вийшов в основі”, – сказав Ящук.


Також журналіст повідомив, що, незважаючи на успішне закінчення сезону, в луганській “Зорі” великі борги з зарплати. Зокрема, за словами Ящука, футболістам винні приблизно за три місяці. Крім того, не виплачено преміальні за третє місце в чемпіонаті. Підтвердив наявність заборгованості й захисник клубу Олександр Тимчик. Правда, футболіст не уточнив, про яку суму йдеться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App