Офіційно: Мірча Луческу – новий головний тренер київського “Динамо”

Румунський фахівець таки буде працювати зі столичною командою Повідомляє “Сьогодні

Київське “Динамо” офіційно оголосило про те, що новим головним тренером команди буде 74-річний Мірча Луческу. Як ми писали, Луческу погодив умови контракту з “Динамо”. Повідомлення з’явилося на офіційному сайті клубу.

У коментарі президент “Динамо” Ігор Суркіс заявив:

“Хочу представити Мірчу Луческу – одного з кращих тренеріву світі. Сподіваюся, що з приходом його тренерської команди відродяться переможні традиції київського “Динамо”, він завоює багато титулів і вболівальники будуть оцінювати Мірчу за його результатами. Успіхів йому, удачі! А всім , чим можу, я йому допоможу”.Не залишився в боргу і румунський “коуч”:


“По-перше, я скучив за Україною. Хотів повернутися в цю країну, де у мене були успішні результати. Тут у мене були дуже хороші стосунки з уболівальниками. Я вдячний долі за те, що я прийшов в клуб з великими традиціями, талановитими футболістами. І я впевнений, що разом ми будемо плідно працювати. Я вірю в те, що моєю роботою тут будуть задоволені, так само як і тими результатами, яких я досягну на чолі “Динамо”. Я вдячний за надану мені довіру президенту клубу, а також уболівальникам, які довіряють мені команду з такими великими традиціями”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App