Президент УЄФА розповів, як довго єврокубки будуть проходити без глядачів

Александер Чеферін зазначив, що ніхто не має піддавати себе непотрібним ризикам Повідомляє ‘Сьогодні

‘ Президент УЄФА Александер Чеферін розповів, як пандемія коронавірусу відбилася на футболі і як довго матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи будуть проходити без глядачів. 


“Згадаймо, що, на відміну від коронавірусу, Друга світова війна не зупинила футбол повністю. З професійного погляду я відчував великий тиск, було багато важкої роботи. Але я радий, що футбол, на щастя, повертається по всій Європі. УЄФА пожертвувала частиною свого сезону, щоб до кінця липня можна було дограти поточні внутрішні змагання, а вже в серпні довести до кінця власні клубні турніри сезону-2019/2020. Ліги на це погодилися. Солідарність клубів буде так само важлива під час вересневого вікна для матчів збірних.


До подальших розпоряджень ми будемо проводити матчі єврокубків без глядачів. Ризикувати не будемо. Основну увагу, звичайно, приділено елітним турнірів. Але очевидно, що життєво важливим елементом нашої місії завжди буде масовий футбол. В умовах нових медичних протоколів і приписів насамперед важливо, щоб ніхто не піддавав себе непотрібним ризикам. Ми повинні бути особливо обережні там, де справа стосується дітей”, – наводить слова Чеферіна офіційний сайт УЄФА.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вміст цього Сайту, як статті, текст, графіка, зображення та інші матеріали, розміщені на цьому сайті («Контент»), призначений виключно для ознайомчої мети. Сайт містить авторські новини футбола,також новини з других спортивних інтернет ресурсів,на яких розміщені гіперпосилання. Матеріали із сайта «www.football-analitik.com» можуть використовуватися з обов’язковим активним гіперпосиланням на www.football-analitik.com.
Powered by Live Score & Live Score App